REMIX - GRILL

Alkaliczny preparat do samoczynnego usuwania zapieczonego tłuszczu oraz zadymień. Skutecznie czyści piekarniki, grille, szyby kominkowe, piece konwekcyjne, blachy piekarnicze, rożna, patelnie.
Spryskać równomiernie czyszczoną powierzchnię nie rozcieńczonym preparatem. Pozostawić na około 5 - 10 minut do rozpuszczenia zabrudzeń. Następnie czyszczone powierzchnie należy spłukać dokładnie wodą lub zebrać brud ręcznikiem jednorazowym. W przypadku mycia przedmiotów aluminiowych nie należy dopuszczać do długotrwałego kontaktu preparatu z czystą powierzchnią.


      

poj/wagaopak.nettobrutto
600 mlButelkaTel.Tel.
3LKanisterTel.Tel.
 

REMIX - PM

Preparat do mycia pieców konwekcyjnych wyposażonych w system automatycznego mycia. Należy stosować zgodnie z instrukcją obsługi urządzenia.


   

poj/wagaopak.nettobrutto
10LKanisterTel.Tel.
 

REMIX - PP

Preparat do płukania pieców konwekcyjnych wyposażonych w system automatycznego mycia. Należy stosować zgodnie z instrukcją obsługi urządzenia.   

poj/wagaopak.nettobrutto
10LkanisterTel.Tel.
 

ACTIVE CLEANER

Niskopieniący proszek do mycia pieców wyposażonych w system mycia.
poj/wagaopak.nettobrutto
 

REMIX - OF

Kwaśny preparat do gruntownego mycia powierzchni odpornych na działanie kwasów.
Główne zastosowania:
- Gruntowne mycie posadzek w halach przemysłowych, basenach kąpielowych, pomieszczeniach sanitarnych. Zastosować odpowiedni roztwór preparatu w zależności od stosowanej metody mycia. Nadaje się zarówno do ręcznego jak i maszynowego mycia.
-Mycie i odkamienianie urządzeń gastronomicznych (piece konwekcyjne, bemary, kotły warzelne itp.). Preparat łagodnie działający. Nanieść preparat na czyszczoną powierzchnię, pozostawić na kilka minut, następnie spłukać czystą wodą.
- Mycie kabin sanitarnych i prysznicowych. Stosować roztwór 1 ÷ 2 %-owy. Myć za pomocą szczotki lub mopa, następnie spłukać powierzchnię czystą wodą.
Skutecznie usuwa osady wapniowe, mydlane, kamień moczanowy.
Nie stosować do powierzchni emaliowanych, z sztucznego kamienia, marmuru, lastryko.      

poj/wagaopak.nettobrutto
3LKanisterTel.Tel.
 
Coded by slawekneo