REMIX - SZAMPON

Preparat do czyszczenia dywanów, wykładzin dywanowych i tapicerki metod± szamponowania. Przeznaczony do stosowania przy pomocy maszyn jednotarczowych, szorowarek zdolnych do odsysania piany lub metod± szamponowania za pomoc± szczotki i g±bki. Zawiera dodatki antystatyczne i dodatki zapobiegaj±ce ponownemu zabrudzeniu. Nie zawiera wybielaczy optycznych. Nadaje się do wszystkich rodzajów włókien dywanowych i tkanin, które mog± być czyszczone na mokro. Do szamponowania wykładzin tkanych i tuftowanych o ciętym runie należy stosować maszyny ze szczotkami walcowymi.

Sposób użycia:
1/. Dywany, wykładziny dywanowe.
Przeznaczony do czyszczenia dywan lub wykładzinę należy dokładnie odkurzyć odkurzaczem. W miejscu mało widocznym sprawdzić trwało¶ć kolorów na dywanie rozcieńczonym roztworem preparatu naniesionym na biał± szmatkę. Do czyszczenia stosować roztwór 2 ÷ 5 %-owy (20 ÷ 50 ml preparatu na 1litr wody). Czy¶cić szorowark± do momentu rozpuszczenia brudu. Nie dopu¶cić do nadmiernego zmoczenia dywanu. Brudn± pianę zebrać odkurzaczem pracuj±cym na mokro. Po wyczyszczeniu zaczesać runo w jednym kierunku i pozostawić dywan do wyschnięcia. Następnie po całkowitym wyschnięciu ponownie odkurzyć. Należy przestrzegać zasady, aby chodzić po dywanie dopiero po całkowitym jego wyschnięciu i odkurzeniu.
2/. Tapicerka.
Tapicerkę dokładnie odkurzyć odkurzaczem. Stosować roztwór 5 %-owy (50 ml preparatu na 1 litr wody). Sprawdzić trwało¶ć kolorów przed czyszczeniem. Nanie¶ć pianę za pomoc± g±bki lub szczotki. Nie dopu¶cić do nadmiernego zmoczenia. Po wyczyszczeniu i całkowitym wyschnięciu odkurzyć ponownie odkurzaczem.
   

poj/wagaopak.nettobrutto
1L. Karton 8szt.Tel.Tel.
3L. Karton 4szt.Tel.Tel.
 
Coded by slawekneo