REMIX - STAL

Preparat do czyszczenia i konserwacji powierzchni ze stali szlachetnej.
Nadaje się do pielęgnacji szafek, zmywarek, lad chłodniczych, blaszanych obić drzwi wind i innych urządzeń ze stali szlachetnej.
Preparat gotowy do użycia. Rozpylić niewielką ilość środka na suchą, czyszczoną powierzchnię. Następnie równomiernie rozprowadzić i wytrzeć suchą szmatką lub ręcznikiem jednorazowym do uzyskania naturalnego połysku.
Preparat usuwa brud i zacieki bez zarysowań. Pozostawia ochronną warstwę nabłyszczającą, konserwuje i chroni powierzchnię metalu przed ponownym zabrudzeniem.      

poj/wagaopak.nettobrutto
600mlButelka z rozpylaczemTel.Tel.
3LKanisterTel.Tel.
 

REMIX - POLER

Preparat do czyszczenia, polerowania i konserwacji powierzchni, urządzeń i przedmiotów wykonanych ze stali szlachetnych, miedzi, brązu, mosiądzu, aluminium.
Efektywny w użyciu. Jednocześnie czyści, poleruje i konserwuje oraz nadaje połysk czyszczonym powierzchniom. Zapobiega powstawaniu osadów i zacieków. Dzięki półpłynnej konsystencji łatwo rozprowadza się po czyszczonej powierzchni.
Przed użyciem wstrząsnąć. Nanieść preparat na uprzednio zwilżoną gąbkę lub szmatkę. Czyścić zabrudzoną powierzchnię ruchem okrężnym.
Mocno zabrudzoną powierzchnię polerować do uzyskania połysku. Pozostałość środka usunąć wilgotną szmatką i wytrzeć do sucha.
poj/wagaopak.nettobrutto
250mlKarton 25szt.Tel.Tel.
 
Coded by slawekneo